
3-10 Days
ΦΙΣ CONNECTOR RG 11 CAT-3
- Stock: 3-10 Days
- Model: 160-10000
2,36€
Ex Tax: 2,36€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΦΙΣ CONNECTOR RG 11 CAT-3
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,008kg |
| Μήκος | 35mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 17mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | ABS |
| Ύψος | 19mm |
| Χαρακτηριστικό Καλωδίων Cat | CAT-3 |
| Χρόνια Εγγύησης | 5 Χρόνια/ 5 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
